Після тривалого перерива - повертаємся в офлайн!
Лабораторний практикум в Університеті Шевченка за темою "Газова хроматографія" зібрав співробітників фармацевтичних, харчових підприємств, лабораторій.
Підвищення рівня обізнаності та здобуття нових знань виробничої дегустаційної комісії – важливий крок для стандартизації процесу сенсорної оцінки портфелю готової продукції сучасної компанії на шляху до її становлення улюбленим Food брендом.
АТ «КИЇВМЕДПРЕПАРАТ» має сталу систему еко менеджменту, але принцип постійного вдосконалення рухав учасників тренінгу до аналізу своїх суттєвих ризиків та аспектів, вибору більш надійного захисту від ризику та аналізу результатів.
Бережливое производство — одна из наиболее популярных концепций менеджмента, философия управления компанией, которая предполагает минимизацию всех видов затрат и исключение потерь, рационализацию выполнения трудовых и производственных операций.
Пищевые продукты должны быть не только привлекательными для потребителя, а и безопасными. И именно первую проблему привлекательности решают с помощью сенсорных (органолептических) методов анализа.
Програма спрямована на вдосконалення та поглиблення у слухачів професійних компетенцій, вивчення сенсорних характеристик і органолептичних показників харчової продукції/сировини, прийомів дегустаційного аналізу.
Всего за 4 часа вебинара, тренер Лаборатории качества, Олеся Федько, расскажет о Надлежащей лабораторной практике для микробиологических лабораторий, иссследующих пищевые продукты.
Оценивание неопределенности является обязательным для любых количественных определений в соответствии с руководством ISO 17025, соответствие которому становится обязательным для официальных лабораторий контроля качества лекарственных средств.
У 2021 році продовжуємо проведення лабораторних занять за темами "Приготування і контроль якості поживних середовищ" та "Підготовка приміщень мікробіологічної лабораторії, мікробіологічний моніторинг в мікробіологічній лабораторії"