Чи легко стати програмістом
Програмісти – це дійсно творці нового світу. Достатньо поглянути на те, як змінилося життя людей за останні тридцять років, щоб переконатися у правдивості цих слів. Але з чого ж розпочати шлях до цієї перспективної та затребуваної професії?
Програмісти – це дійсно творці нового світу. Достатньо поглянути на те, як змінилося життя людей за останні тридцять років, щоб переконатися у правдивості цих слів. Але з чого ж розпочати шлях до цієї перспективної та затребуваної професії?
Ми розповімо!
Хто такий програміст?
Взагалі слово «програміст» саме по собі звучить досить абстрактно. Як і у будь-якій професії, у програмуванні є свої спеціалізації.
Завдання програміста полягає в тому, щоб створювати цифрові продукти та послуги для вирішення певних життєвих завдань.
Зазвичай виділяють три основні різновиди програмістів:
- Розробник додатків (тобто той, хто займається прикладним програмуванням)
Такі спеціалісти розробляють та налаштовують роботу програмних додатків. Результат їхньої роботи - цифрові інструменти, починаючи від бухгалтерських програм та закінчуючи відеоредакторами. Всі ігри, сервіси у ваших ноутбуках, планшетах та телефонах створені програмістами саме цього профілю. - Web-програміст (той, хто розробляє інтернет-ресурси)
Завдання web-програміста - створювати якісні та функціональні сайти. Соціальні мережі, інтернет-магазини, сервіси, системи дистанційного навчання, форуми – справа рук фахівців, заточених під роботу в мережі. - Системний програміст - той, хто створює умови та інструментарій для того, щоб застосована операційна система функціонувала. Це фахівці, які займаються розробкою та кодуванням різних складових операційних систем, драйверів пристроїв та комплексів програмного забезпечення. Саме вони пов'язують у єдине ціле всі компоненти, щоб система працювала як єдиний механізм.
Професія програміста передбачає володіння рядом навичок - і все тому, що інформаційні технології безперервно та бурхливо розвиваються.
І ці навички неможливо опанувати, не відповівши на такі питання:
- Чи готові ви не просто вивчити певні мови програмування та опанувати необхідні навички, а й постійно підвищувати кваліфікацію, вникати в нові технології, щоб бути на гребені хвилі і завжди залишатися затребуваним фахівцем?
- Чи здатні ви до самонавчання, яке у сфері програмування дуже важливе?
Про які ж навички йде мова?
- аналітичне мислення
- вміння працювати в команді
- організаторські здібності
- увага до деталей
- педантичність
- посидючість
- величезний запас терпіння
Якщо ви бачите зацікавленість дитини у програмуванні з самого малечку, рекомендуємо вам звернути увагу на онлайн курси програмування.
Академія професій майбутнього - шлях до успішної професії
За допомогою ряду цікавих та корисних курсів у Школі програмування ми пропонуємо дітям поринути у світ IT.
Мови програмування (в тому числі і Рython для дітей , робототехніка, моушн-дизайн, розробка комп’ютерних ігор - базові знання із цих галузей дитина зможе освоїти в Академії професій майбутнього.
Мінімальний вік, з якого можна навчатися основам програмування - 6 років.
Ми зацікавимо вашу дитину світом програмування та абсолютно точно закладемо основи її майбутнього вибору перспективної та успішної професії!
Коментарі
Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.
Інші статті в категорії IT, програмування, розробка Онлайн курси