Як стати дизайнером інтер'єру
Ключові навички, які потрібні для опанування професії дизайнер інтер'єру.
Дизайнер інтер'єрів – одна з найпрестижніших та високооплачуваних творчих професій.
⠀
Опанувавши її, ви зможете створювати дизайн-проекти квартир, будинків, яхт, готелів, магазинів, офісів, ресторанів, торгових та виставкових центрів.
⠀
Працювати можна у зручному для вас форматі - за наймом, як фрілансер або власник власної дизайнерської студії.
⠀
Якщо ви вирішили стати дизайнером інтер'єрів, будьте готові вчитися рахувати кошториси, читати технічну документацію, спілкуватися з постачальниками та будівельниками.
⠀
Недостатньо просто вміти вигадувати цікаві дизайнерські рішення. Потрібно довести кожний етап до конкретного результату, вклавшись у зазначений бюджет та задовольнивши запити клієнта, а не лише власні творчі амбіції.
⠀
Що потрібно дизайнеру інтер'єрів?
- Почуття стилю
Будьте готові вчитися і вдосконалюватися все життя, розвивати «надивленість», застосовувати побачені прийоми на практиці, уникаючи несмаку.
- Почуття міри
Клієнт, наймаючи дизайнера, покладається на його компетенції, але звертається до нього зі своїми потребами. Можливо, вам дуже хочеться зробити ефектну скляну кухню в стилі Хай-тек, але чи підійде це вашому клієнту?
⠀
Важливо: успіх дизайнера ґрунтується на успіху його проектів та на задоволених клієнтах. Зіпсувавши репутацію на початку кар'єри, ви ризикуєте втратити замовлення на кілька років.
⠀
Комп'ютерні програми
Для роботи будуть потрібні як мінімум програми для виконання креслень та візуалізацій: ArchiCAD, AutoCAD, 3Ds Max, SketchUp, Adobe Photoshop. Кожна з них — складний багатофункціональний інструмент, на освоєння якого потрібні час та сили. Опанувати програми можна на спеціалізованих курсах з дизайну інтер'єру.
⠀
Комунікативні навички
Вони важливі під час переговорів із замовником, постачальниками та підрядниками. Важливо вміти чути людей, взаємодіяти з ними, йти на компроміси.
⠀
Художні навички
Не обов'язково вміти малювати. Звичайно, можливість швидко накидати для клієнта концепцію нової обстановки – корисна навичка. Але вона не є ключовою. Графічне втілення ваших ідей допоможуть створити програми.
⠀
Кожен з цих пунктів ретельно вивчається в школах дизайну протягом курсу.
Коментарі
Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.
Інші статті в категорії Графічний дизайн Дизайн інтер'єру, архітектура, декор