Hillel IT School за 6 місяців війни
Військове вторгнення росії на територію України назавжди змінило наше життя. Війна одразу ж дала зрозуміти, що треба будувати нову реальність та змінювати звичні правила. Ми хотіли б поділитись нашим досвідом адаптації роботи та життя до війни.
Це стаття з нашого блогу, в якому ми пишемо про IT, програмування, тестування, менеджмент та маркетинг.
Військове вторгнення росії на територію України назавжди змінило наше життя. Війна одразу ж дала зрозуміти, що треба будувати нову реальність та змінювати звичні правила.
Як ми це зробили та які важливі рішення ухвалили? Ми хотіли б поділитись нашим досвідом.
Не можна сказати, що початок війни став для нас шоком, ми підготували план дій на цей випадок, і він почав діяти вже 20 лютого.
Звичайно ж, всю роботу було перенесено в онлайн. Карантин навчив тому, що перебудовуватись потрібно швидко, а працювати — в будь-яких умовах.
Ми вирішили, що важливо кожній українській компанії та всім українцям виконувати свою роботу: виробляти товари, продавати їх у магазинах та надавати послуги. Економіці держави треба вчитися працювати у військових умовах, ми маємо сплачувати податки та підтримувати країну.
Ми розробили план повернення занять, і вже на початку березня одні з перших в Україні оновили навчання.
Усі заняття перейшли до онлайн формату. Тут ми зіткнулися з деякими труднощами — викладачі чи студенти не завжди мали змогу відвідувати заняття. Хтось вів урок із неспокійного Харкова, хтось слухав лекцію у підвалі.
Ми обдзвонили всіх студентів та запросили їх на заняття. Для тих, хто не мав можливості навчатися, ми надали можливість повернути вартість навчання або заморозити місце на курсі, щоб почати навчатися пізніше.
З початку війни у нас закінчили навчання понад 3 000 студентів.
Ми пишаємося тим, що під час війни, незважаючи на всі небезпеки та обмеження, українці продовжують навчатися та прагнути кращого майбутнього.
Зараз ми набираємо все нові групи та наймаємо все більше викладачів.
Особливо хочеться виділити напрямок з корпоративного навчання Hillel Business. Було дивно бачити, як багато представників великого та малого бізнесу виявилися готовими вкладати кошти у розвиток своїх співробітників у цей тяжкий час.
Допомога ЗСУ
Досі ми нечасто говорили про нашу підтримку Армії.
Хоча ми дійшли думки, що говорити про благодійність необхідно — коли людину оточують новини про донати, вона і сама швидше буде приймати участь в сборах, почне волонтерити та допомагати країні.
Ми вирішили опублікувати невелику частину того, що ми встигли зробити для Армії.
Ще ми проводили розіграш марок із військовим кораблем за донат для ЗСУ, нам вдалося зібрати 58 338 гривень, до них ми додали суму,якої не вистачало для придбання авто на Південний напрямок.
Ми купували тепловізор та бандеромобіль, жертвували гроші на рації, відправляли ноутбуки та планшети нашим воїнам.
Також ми проводимо навчання спеціалізованим знанням та навичкам військових на наших курсах.
Ми продовжуватимемо допомагати Армії та ТрО, бо вважаємо це нашою відповідальністю як українського бізнесу та українських громадян.
Запуск ITWiki
Один із наших проєктів військового періоду — довідник для IT фахівців ITWiki.
Всім в IT сфері відомо, що є брак україномовних джерел, отримати інформацію можна англійською чи російською мовами. Тож ми поставили собі за мету створити український продукт українською мовою.
Тепер можна отримати відповіді на свої запитання та не користуватися ресурсами агресора.
Ми ще продовжуємо збирання матеріалів за напрямками Front-end та QA, у довіднику буде ще багато корисного.
Робота над нашими продуктами
Ми не зупиняли роботу над нашою системою особистих кабінетів студентів.
За час війни наша система для навчання стала кращою — ми запустили месенджер. Це функція чату для студентів та викладачів, так що тепер можна обговорити домашнє завдання чи попросити пораду в межах однієї системи.
А завдяки реферальній програмі всі випускники та студенти можуть заощадити до 10 000 гривень для навчання та надати знижку своїм друзям та рідним.
Допомога для переселенців
Ми запустили програму підтримки переселенців та надаємо знижку у розмірі 2000 гривень на будь-які наші курси.
Все, що потрібно, — надати документ, який підтверджує наявність статусу ВПО.
Участь у проєкті IT Generation
IT Generation — це проєкт Міністерства цифрової трансформації спільно з партнерами: блокчейн-екосистемою Binance та Львівським IT-кластером. У рамках проекту таланти з будь-якого куточку України можуть безкоштовно здобути професію в IT сфері.
Як акредитований партнер програми ми отримали вже понад 20 000 заявок.
Ми продовжуємо нашу роботу, набираємо групи та створюємо щось нове. Віримо, що у кожного українця та українки має бути можливість здобути освіту, змінити професію, здобути нові знання.
Нас надихає те, як українці не втрачають бадьорості духу, продовжують навчатися, допомагати своїм співвітчизникам та Армії.
Дякуємо вам всім! Ви чудові, і разом ми обов'язково переможемо!
Слава Україні 💛💙
Коментарі
Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.
Інші статті в категорії IT, програмування, розробка