Тест Python. Умовні конструкції
Умовні конструкції створили для того, щоб програмісти мали можливість задавати програму умови і певну поведінку. Це може бути як єдиновірних результат подій, так і помилковий — програма визначить невірне умова і вкаже на це.
Умовні конструкції в Python — що це?
Тест Пайтон ТУТ. В цілому, умовні конструкції створили для того, щоб програмісти мали можливість задавати програму умови і певну поведінку. Це може бути як єдиновірних результат подій, так і помилковий — програма, в залежності від вашої задумки, визначить невірне умова і вкаже на це. Такі конструкції існують у багатьох мовах програмування. Сьогодні ми поговоримо про Python і особливості умовних конструкцій в ньому. А після прочитання матеріалу ти зможеш пройти невеликий тест і закріпити набуті знання.
В Python вважається, що будь-яке значення дорівнює істині (True). Але нуль або порожній об’єкт дорівнює брехні (False).
У цій мові програмування також існують такі умовні конструкції:
- if
- if / elif / else
- вкладені if конструкції
Почнемо з самого початку.
Конструкція if в Python ідентична тій, що в інших мовах програмування. Вона В ній є логічне умова, якщо воно True — команда, укладена в if запуститься. У разі брехні, програма просто проігнорує код і перейде на наступний рядок.
Також в цей ланцюжок можна додати елемент else. Така конструкція вміщує код, який при ложном if умови вказує на дану помилку. На одну if — конструкцію може бути тільки одна команда else.
А ось така команда як elif перевіряє правдивість відразу декількох тверджень і грунтуючись на цьому виконує потрібну установку. Таких команд може бути безмірне кількість в одній великій конструкції.
Вкладені конструкції: працюємо в тест Пайтон
Під час роботи над кодом може виникнути необхідність ще однієї перевірки на неправдивість. Для цього існують вкладені конструкції. Тобто, одна if … elif … else всередині іншої такої ж.
Тепер пропонуємо тобі закріпити знання після пройденого заняття в айті школі GoMother і прочитаного матеріалу, щоб перевірити рівень своєї уважності і запам’ятовування слів викладача. Все це стане в нагоді тобі в майбутньому.
Структура тест Пайтон
Тест Пайтон складається з 8 питань, за кожен можна отримати від одного до декількох балів, всього — 19. Заробляй Коін і купуй подарунок! Успіхів тобі!
Коментарі
Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.
Інші статті в категорії IT, програмування, розробка Комп'ютерна грамотність Онлайн курси