Англійська граматика — не заучуй. Розмовляй!
Англійська мова давно став чимось більшим, ніж шкільний предмет. Для вивчення радимо — школи вивчення англійської мови, але якщо ви вирішили самостійно вивчити англійську ця стаття для вас.
Англійська граматика — не те що потрібно зазубрювати. Потрібно вчитися розмовляти англійською. Зазубрювання поширена помилка, яку роблять навіть досвідчені вчителі англійської, що вже говорити про новачків, що взялися вивчати англійську самостійно. В цій статті розглянемо найпоширеніші помилки, що гальмують вивчення англійської мови.
1. Неправильно: заучування слів школи вивчення англійської мови.
Популярна практика вивчення англійської заучувати слова списками. Така практика не буде корисною і не принесе результатів, адже шанс того, що потрібне слово випливе в голові під час розмови мінімальний. Тому вчити список слів не результативно.
Правильно: вчити нові слова в контексті.
Складати та записувати слова в реченнях. Потрібно складати або підбирати готові речення, що викликають у вас якісь емоції, що б надалі слово випливало в голові асоціативно.
2. Неправильно: перекладати кожне слово.
Коли ви читаєте текст і зупиняєтеся на кожному незрозумілому слові, що б перекласти ви втрачаєте час. Застряєте на одному слові та замість, того, що б рухатися далі лякаєтеся і не можете зрушити з місця.
Правильно: зрозуміти сенс речення.
Не зациклюйтеся на нових для себе словах, значеннях, яких ви не знаєте. Адже, знати всі слова і вирази в англійській неможливо. Навіть носії мови такими знаннями не володіють. Тому, застрахувати себе від незручних моментів під час розмови зі співрозмовником неможливо. Але набагато важливіше зрозуміти не окремо слова в реченні, а суть речення. Якщо слово не перешкоджає розумінню сенсу — йдіть далі. Можна провести аналогію з тим, як вивчають рідну мову маленькі діти. Вони не заучують кожне нове слово, вони вчаться відразу розуміти вираз повністю, не концентруючись на окремих словах.
3. Неправильно: вчити англійську за годину.
Школи англійської мови, що обіцяють вивчити англійську за годину, тиждень або місяць, таким чином привертають вашу увагу. Це маркетингова компанія і не більше. Адже опанувати англійську в короткі терміни на хорошому рівні неможливо. Діти, рідною мовою не починають говорити за пару годин спілкування з дорослим. Вони спочатку говорять окремими словами, потім виразами та тільки потім можуть будувати взаємопов’язані речення в логічний ланцюг. Тому запасіться терпінням.
Правильно: зробіть для себе вивчення англійської в задоволення, адже головне не швидкість, а результат.
Школа ENGO, радить зв’язати вивчення з улюбленим заняттям і впровадити англійську в ваше життя. Наші уроки побудовані таким чином, що б зацікавити у вивченні та побороти розмовний бар’єр. Якщо ви захоплюєтеся кулінарією, то дивіться рецепти англійською, записуйте рецепти англійською, складайте списки необхідних продуктів англійською.
4. Неправильно: раз в місяць по 4 години.
Нерегулярний підхід у вивченні англійської, не принесе якісного результату. Тривале вивчення нової інформації знижує концентрацію, уважність і працездатність нашого мозку. Тому, якщо ви весь місяць зайняті своїми справами, але вирішили у вихідний взятися за навчання — результату не буде.
Правильно: продуктивніше виділяти на вивчення по 20 хвилин часу в день, ніж один день на місяць.
У психології є техніка «Мінімум, 100%, Максимум». Суть цієї техніки, що б визначає для себе 3 «норми» вивчення англійської. Наприклад, мінімум — це 10 хвилин повторення пройденого матеріалу; 100% — 30 хвилин англійської в день. Максимум — годину вивчення англійської в день + перегляд фільму англійською. Тобто, щодня потрібно виконати одну норму. Прийом добре допомагає виробити звичку і дисципліну. Краще зробити трохи, ніж зовсім нічого.
Якщо дисципліни та мотивації не вистачає, то курси англійської intermediate стануть вирішенням проблеми. Школа ENGO, створить комфортну атмосферу для вивчення граматики, а також можливість регулярно практикувати англійську мову. Уроки побудовані за програмою LEE — Life in English is Easy.
5. Неправильно: постійно перекладати на рідну мову.
В англійській існує безліч слів, аналогів яких немає в українській мові. Наприклад, слово facepalm, вираз не має містких аналогів в українській і перекочувало в підлітковий сленг в незмінному вигляді — «фейспалм». Означає закрити рукою обличчя, коли ви усвідомлюєте безглуздість подальшого діалогу з людиною або коли хтось сказав безнадійну дурість.
Правильно: думати англійською.
Вчіться думати англійською, а не перекладати з російської на англійську, перш ніж сказати. Що б без труднощів спілкуватися з носіями мови, потрібно навчитися думати як носій. Спочатку це буде важко, але якщо ви упровадите англійська у свої будні, незабаром зрозумієте механізм побудови речень одразу англійською. Перекладіть інтерфейс на телефоні на англійську, дивіться, що дивилися раніше рідною мовою — англійською, практикуйтеся з друзями.
Навчання англійської мови на наших курсах ENGO — це впровадження англійської в повсякденне життя.
Висновок:
Не робіть перерахованих помилок і результат вивчення англійської мови не змусить вас чекати. Школи вивчення англійської мови, хороша альтернатива для вивчення англійської, адже мотивація і регулярність вже забезпечені.
Коментарі
Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.
Інші статті в категорії Мовні курси Ранній розвиток, розвиток дітей