Навіщо складати міжнародні іспити з англійської?
Короткий перелік переваг, який дає вам можливість полюбити та вдосконалити свої знання з англійської. Розкажем про неймовірні переваги після отримання сертифікатів міжнародного рівня.
Складно підрахувати, але за деякими даними міжнародні іспити на рівень володіння англійською щорічно складають близько 4 мільйонів людей із понад 60 країн світу. Та й самих видів тестування досить багато — вже понад 20.
У чому причина такого великого попиту та навіть популярності цих міжнародних іспитів? Чому з кожним роком все більше людей прагнуть підтвердити свій рівень англійської сертифікатом?
Чому складають?
Розглянемо leading motives — провідні мотиви.
Підтвердити рівень володіння мовою.
Адже це основна мета таких іспитів, як TOEFL, IELTS або одного із загальних тестувань Кембриджської лінійки. Результат — сертифікат, на якому буде зафіксовано ваш поточний рівень, від А1 до С2.
До того ж це престижно. Ви зможете підкріпити своє резюме цим сертифікатом і навіть подумати про кар'єрне зростання. Та й самооцінка точно зросте, вам буде чим пишатися!
Вступити до іноземного ВНЗ.
Актуально для тих, хто планує стати студентом ВНЗ англомовної країни. Або ж факультету, де викладають англійською. В абітурієнтів з-за кордону обов'язково запитують сертифікат певного іспиту, що підтверджує необхідний рівень володіння англійською (найчастіше не нижче В2).
Якщо ви незабаром закінчуєте школу (9 або 11 клас), для вас є ще один сенс складати міжнародний іспит. Адже його сертифікат звільнить вас від складання Державної підсумкової атестації з англійської мови. Бал сертифіката конвертується у відповідну оцінку ДПА (від 1 до 12) та вноситься до атестата.
Отримати бажане робоче місце.
Тут можуть бути різні побажання:
- влаштуватися працювати в іноземну організацію (можливо, з подальшим переїздом);
- влаштуватися у вітчизняну компанію, але на посаду, де володіння англійською є ключовою навичкою (наприклад, коли до обов'язків входить комунікація з англомовними бізнес-партнерами);
- підійматися кар'єрними сходами — найчастіше, топменеджери та керівники компаній повинні вміти комунікувати англійською;
- отримати престижну роботу у галузі, де англійська необхідна (наприклад, в IT сфері).
Мрієте про щось подібне? Тоді уважно дивіться на вимоги вакансій, на які хочете відгукнутися. У них обов'язково буде зазначено, який рівень англійської потрібен і навіть конкретний іспит, результат у якому важливий для HR-відділу.
Коментарі
Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.
Інші статті в категорії Мовні курси