Київський столичний університет імені Бориса Грінченка
Киевский столичный университет имени Бориса Гринченко
-
Київ
· вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2
На мапі - kubg.edu.ua
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
- Безкоштовне навчання
- Платне навчання
- Військова кафедра
- Гуртожиток
- Післядипломна освіта
- Аспірантура, докторантура
- Пiдготовче вiддiлення
наук
і докторів наук
Спеціальності
-
01 Освіта, педагогіка
-
02 Культура і мистецтво
-
03 Гуманітарні науки
-
05 Соціальні та поведінкові науки
-
06 Журналістика
-
07 Управління та адміністрування
-
08 Право
-
11 Математика та статистика
-
12 Інформаційні технології
-
22 Охорона здоров’я
-
23 Соціальна робота
-
28 Публічне управління та адміністрування
-
29 Міжнародні відносини
Факультети
- Факультет економіки та управління
- Факультет журналістики
- Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту
- Факультет інформаційних технологій та математики
- Факультет музичного мистецтва і хореографії
- Факультет образотворчого мистецтва і дизайну
- Факультет педагогічної освіти
- Факультет права та міжнародних відносин
- Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти
- Факультет романо-германської філології
- Факультет суспільно-гуманітарних наук
- Факультет східних мов
- Факультет української філології, культури і мистецтва
- Інститут післядипломної освіти
- Фаховий коледж «Універсум»
- Докторська школа
Абітурієнтам
Для вступу до університету також знадобитися медична довідка за формою 086-о та медична довідка 028-о про можливість відвідування басейну для вступників на 1 курс спеціальності «Фізична культура і спорт», а також медична довідка за формою 086-о для вступників на спеціальність «Хореографія».
Адреса відділу доуніверситетської підготовки:
Левка Лук’яненка, 13-б, каб. 102-а, м. Київ.
Тел.: [відкрити контакти] .
E-mail: [відкрити контакти]
Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти] , [відкрити контакти] .
До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи
- оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
- оригінал і копія сертифікатів ЗНО/НМТ;
- оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
- 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
- для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
- оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).
Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти] , [відкрити контакти] .
Про ЗВО/ВНЗ
Університет Грінченка — це успішний заклад освіти, який впевнено посів своє місце в топ-десятці кращих київських вишів і є єдиним університетом, що налeжить тeриторіальній гpомаді міcта Києвa.
Універcитeт пpопoнує відмінне пoєднaння оcвітніx тpaдицій і сучаcногo, інноваційнoгo підxoду в підгoтoвці спeціаліcтів зa європeйcькими стандаpтaми.
Фото
Відгуки
601моє враження від викладання французької та італійської мов у цьому університеті залишилося негативним, тому я не рекомендую вступати на факультет романо-германської філології та перекладу. основна проблема — брак кваліфікованих викладачів. їх дуже мало, і цього недостатньо для якісного навчання. під час вступу обіцяють, що мови можна вивчити з нуля, але це неправда. викладачі не працюють з початковим рівнем і одразу переходять на складніший матеріал. студентам доводиться самостійно вчити базу. французька викладається непослідовно, а з італійською ситуація ще гірша. організація навчання залишає бажати кращого. бомбосховища немає, студенти сидять у гардеробній, що не гарантує безпеки. багато непотрібних предметів і сексистське ставлення викладачів тільки додають негативу. якщо ви хочете вивчити ці мови, обирайте інший університет. тут це марна трата часу й зусиль.
По-перше, організація університету на 0. Ти не можеш абсолютно нічого спланувати, бо тут все змінюється зі швидкістю світла. Розклад нестабільний, змінюється в будь-яку хвилину. По-друге, більшість викладачів хоч і мають гарне ставлення до студентів,але вважають,що є тільки їхній предмет і все. Завалять завдання,а ти потім ночами не спи щоб все встигнути. Загалом якщо хочете вступити в КСУБГ, то розраховуйте на те,що не буде часу ні на себе,ні на родину/друзів. Дійсно прийшла сюди навчатися, знала чудово, що буде нелегко. Проте Київський столичний університет ім. Бориса Грінченка відбере у вас будь-яке бажання якісно навчатися. Тому що, викладачі женуться не за знаннями,а за кількістю заданих завдань. Опановувати матеріал не встигаєте, тому що його НЕРЕАЛЬНО БАГАТО. Так,є плюс-це відсутність корупції.
Якщо ви бажаєте вивчити в цьому закладі мову, то забудьте)Адже ви будете зайняті вивченням непотрібних предметів, по типу методика викладання та іншої непотрібної теорії.Якщо ви думали, що вступаєте НЕ на педагогічний,то теж забудьте, адже на 4 курсі у вас буде 1000 і 1 шкільна практика.Та й взагалі весь 4 курс ви будете займатись дійсно непотрібними та безглуздими практиками. Більшість викладачів досі працюють по радянським підручникам, котрі написані російською мовою.Власне кажучи, на одній з практик викладачка давала нам завдання на переклад з російської мови. Розмовної практики було дійсно дуже мало. Та й загалом протягом всіх років викладачі займались з нами бозна-чим(то ми всі пари просто перекладали важкі тексти, то потім їх просто переказували). Хочу попередити: не думайте, що такі предмети як психологія/педагогіка вам не потрібні. На 4курсі буде держ.іспит по матеріалу, котрий ви мали вчити попередні роки.Тому не видаляйте лекції, ще знадобляться.Всім міцної нервової системи:)
Ч1. Моя щира порада - не вступати на англ філологію. Адже вступаєте ви на філологічний факультет, а по факту- 3 роки ви вчите педагогіку та методику викладання, викладачі доводять до сліз, грають на нервах. А саме цікаве, що якщо ви вчилися не на відмінно, то про кваліфікацію вчителя можете і не мріяти, як і про вказану другу мову у дипломі. Вчити 3 роки мову, аби її навіть не згадали на тому папірці) Адміністрація може розказувати про різноманітність мов в якості вибору другої, але по факту готуйтеся тільки на німецьку, французьку та іспанську, адже на японську, китайську та італійську в них немає викладачів.
Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.
Романо-германська філологія. Якщо чесно німецька мова дуже сподобалась адекватні викладачі та дуже привітні і розуміючі. Німецьку цікаво вивчати було та проводити уроки також. Щодо англ. мови, то це просто ад. Викладачі з англ мови жахливі, особливо з методики викладання англійської мови. Це постійні стреси, нерви, викладачка нормально нічого не пояснюю та поводится не дуже коректно і адекватно. Постійно сльози після пар, бо викладачка не пояснюю та вимагає набагато більше, ніж потрібно. Це найжахливіший предмет, напарах не цікаво та розмови не по темі. Постійний прихід на пари це просто стрес, після таких пар ходити взагалі не хочется.