Технолог харчового виробництва

Обов'язки технолога харчового виробництва: попередити і розв'язувати всі проблеми, які можуть виникнути на різних етапах виробництва.

Специфіка професії

Проблеми на виробництві виникають практично щодня, а їх рішення може вимагати значної кількості часу і сил. Тому робочий день технолога часто виходить за рамки звичних восьми годин.

Місце роботи

Підприємства харчової промисловості.

Особисті якості

  • комунікабельність;
  • відповідальність;
  • уважність;
  • фізична витривалість.

Кар'єра

Недавній випускник ВНЗ приходить на виробництво на позицію майстра або молодшого технолога. Потім послідовно проходить наступні ступені: технолог, старший технолог зміни, головний технолог. Вершина кар'єрних сходів — начальник виробництва.

Освіта

Вища освіта. Спеціальності: «технологія ферментувальних виробництв та виноробства», «технологія хліба, кондитерських та макаронних виробів», «технологія продуктів харчування» і т. п. Яку вибрати залежить від того, в якій конкретній галузі харчового виробництва ви плануєте далі працювати.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Техніка, технології, виробництво»