Поліцейський

Слідкує за дотриманням законності у довіреному районі, окрузі або місті. Поліціантом можна назвати і слідчого, і оперативного працівника, і дільничного, і співробітника ДПС... Кожна посада вимагає своїх якостей, освіти і навичок.

Специфіка професії

Ненормований робочий день — це перше, до чого треба бути готовим. Нічні чергування, виклики на події, відрядження, позаурочна робота на свята і вихідні. До цих «переваг» варто додати неоднозначне ставлення співгромадян до співробітників МВС ... Що ж приваблює в професії? Самі поліціянти відповідають так: «Робота цікава! Особливо розшукова».

Місце роботи

Органи Міністерства внутрішніх справ різного рівня і територіальної приналежності.

Особисті якості

Сміливість, аналітичний розум, міцні нерви, гарне здоров'я, чесність, вміння працювати з великою кількістю документів.

Кар'єра

Поліцейські державні службовці. Офіційна зарплата невисока. Примиритися з ситуацією дозволяють соціальні гарантії та пільги: надбавка за вислугу років, пільги на проїзд, компенсація на санаторне лікування і т. п.

Освіта

Вища або середня професійна. Спеціальність «Юриспруденція».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Охорона, безпека, поліція»