Банківський касир-операціоніст

Касир-операціоніст — обличчя банку. Він першим зустрічає відвідувачів. До його обов'язків входить спілкування з клієнтами, контроль за станом рахунків, внесення змін в базу даних при надходженні і знятті грошей.

Специфіка професії

Плюси професії

  • постійний попит на ринку праці.

Мінуси професії

  • великий тягар відповідальності;
  • чималі психологічні навантаження, які виникають з постійної роботи з людьми;
  • робота по жорсткому графіку.

Місце роботи

Банківські організації.

Особисті якості

Незалежно від ситуації (будь то наплив клієнтів, кінець робочого дня або обвал ринку) касир-операціоніст повинен зберігати витримку, спокій і зосередженість. Нерідко від професіоналізму та старанності цього співробітника залежить робоча атмосфера.

Кар'єра

Посада касира-операціоніста часто стає першою сходинкою успішної банківської кар'єри: багато хто з тих, хто сьогодні займає серйозні посади в фінансових структурах, починали з роботи у віконці приймання платежів. Цілеспрямовані молоді фахівці через рік-два успішної роботи йдуть на підвищення, вступають до ВНЗ і стають начальниками зміни, керівниками відділів і департаментів. Водночас серед операціоністів зберігається стійкий відсоток тих, кого цілком влаштовує середня професійна освіта та невелика посада з непоганим стабільним окладом.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Фінанси, бухгалтерія, банк»