Освіта в смартфоні: застосунок «Мрія» вже збирає школярів, батьків і вчителів
Освітній застосунок та платформа «Мрія» від Мінцифри вже запрацювали у 6 областях України. Цей державний цифровий інструмент допомагає організувати навчання, а також дає доступ до корисних навчальних матеріалів.
Що таке Мрія
Мрія — це окремий освітній застосунок та вебпортал для школярів, батьків і вчителів, який дозволяє всім учасникам навчального процесу зручно комунікувати між собою та керувати навчанням. Наразі функціонал Мрії став доступним для 40 шкіл, охопивши 100 тисяч користувачів з 6 областей України. Після пілотування платформи інші школи зможуть також долучитися до неї. Орієнтовно, це відбудеться наприкінці осені.
Ось що пропонує цей освітній ресурс.
Учням
Мрія допомагатиме дитині краще організувати свій день і отримувати більше задоволення від навчання. Для цього учням буде доступний план навчання, розклад, домашні завдання та нагадування про їх виконання, а також оцінки. Завдяки інфографіці дитина зможе відстежувати власний прогрес, а в бібліотеці з освітніми матеріалами — знаходити освітньо-розважальний контент, що допоможе у навчанні та розвитку відповідно до її інтересів. Для спілкування зі вчителями та однокласниками у Мрії передбачені захищені чати.
Згодом розробники обіцяють впровадити Мрія ID — документ, який буде працювати як аналог фізичного учнівського квитка. Крім цього, планується додати в Мрію й позашкілля, щоб дитина могла планувати час на гуртки та секції.
Батькам
Для батьків школярів Мрія — це можливість бути в курсі шкільного життя дитини. Батьки зможуть стежити за розкладом, оцінками, виконанням домашніх завдань та відвідуванням уроків, а також комунікувати як із класним керівником та вчителями, так і з іншими батьками класу.
Вчителям
Вчителям Мрія допоможе зменшити паперову роботу, щоб більше часу присвячувати навчанню та розвитку учнів. На платформі педагоги створюватимуть навчальні плани, складатимуть розклад уроків за допомогою автоматичного конструктора, а також заповнюватимуть електронні журнали, тобто ставити оцінки та відмічати відвідуваність. Домашні завдання можна буде призначати наперед, а для їх виконання додавати для учнів коментарі та додаткові матеріали.
Заявки до приєднання до платформи школи можуть подавати протягом року.
Дізнайтеся також, як навчатимуться школярі у новому навчальному році.
Коментарі
Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.