Коледжі та університети, які проводять додатковий набір вступників 2024

14 серпня 2024
Коледжі та університети, які проводять додатковий набір вступників 2024

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
LIULCHAK,02.10.2024, 20:40
Доброго вечора!З дипломом фаховий молодший бакалавр за спеціальністю 053 психологія ,можливий вступ на 3 курс інститута за спорідненою професією?
Education.ua,03.10.2024, 09:48

Так, з дипломом фахового молодшого бакалавра можна вступити до університету на скорочену програму. Ось тут можете подивитися ЗВО та їхні контакти. Врахуйте, що в додатковий набір не всі заклади можуть мати такі конкурсні пропозиції.

Руслана,29.09.2024, 15:13
Добрий день. Які іспити потрібні для вступу до 31 жовтня на магістра? В Рівненській Гуманітарний Університет.
Олена,17.09.2024, 00:18
добрий день, чи мождиво ще цього року поступити до вас на бакалаврат за результатами НМТ? якщо так, то на які факультети/спеціальності ще можна подати заяву та яким чином?
Education.ua,17.09.2024, 09:32

Ми не є закладом освіти, тому не набираємо вступників. Водночас на нашому сайті ви можете підібрати заклад для вступу. У табличці в цьому матеріалі ви можете подивитися, які ще університети набирають вступників, а також ознайомитися з їхніми умовами — для вашої зручності навпроти кожного наведеного закладу є посилання з докладною інформацією.

Оля,16.08.2024, 21:59
Чи потрібні нмт чи зно для другої заочної освіти? Чи можна без них?
Education.ua,19.08.2024, 10:18
Якщо ви маєте на увазі вступ на другу вищу освіту, то достатньо скласти внутрішні фахові іспити. Ось докладно про це в матеріалі Вступ на другу вищу освіту у 2024 році
Татьяна,16.08.2024, 16:31
Добрый день, если не набрала проходной бал по математике на НМТ( три бала не хватило), могу я поступить на контракт в ВУЗ?
Education.ua,16.08.2024, 17:54

Ні, на жаль. Для вступу в університет потрібно мати за НМТ прохідні бали.


Останні новини