Статуси заяв в електронному кабінеті вступника: значення та що з ними робити

26 липня 2024
Статуси заяв в електронному кабінеті вступника: значення та що з ними робити

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Марина,09.08.2024, 22:55
Якщо сьогодні 09.08, а стоїть статус рекомендовано на бюджет, не до наказу. Про що це говорить?
Education.ua,11.08.2024, 11:54

Строки зарахування на бюджет уже сплинули. Якщо ви встигли вчасно прийняти цю пропозицію та подати документи, уточніть у приймальінй комісії щодо статусу заяви в електронному кабінеті.

Зубова,08.08.2024, 10:37
Доброго дня, якщо статус "включено до наказу" він ще може змінитися? Наприклад "скасовано зарахування?
Education.ua,08.08.2024, 14:17

Статус «Включено до наказу» свідчить про те, що вас зарахували на навчання. Змінюватися він уже не має.

Шиманський Михайло,07.08.2024, 23:05
Що робити сьогодні 7 серпня, а у мене досі "Допущено до конкурсу"
Education.ua,08.08.2024, 09:08

Якщо у жодній із заяв на бюджет статус не змінився на «Рекомендовано до зарахування», значить, що на бюджет ви не пройшли. Очікуйте рекомендації до зарахування на контракт з 9 серпня.

Андрій,30.07.2024, 20:37
Потрібно підтверджувати участь у конкурсі на бюджет/контракт в кабінеті вступника чи статус "допущено до конкурсу" означає що я вже беру участь і одна/кілька із заяв автоматично змінитиєься на "рекомендовано до зарахування"?
Education.ua,31.07.2024, 09:13
Статус «Допущено до конкурсу» вже означає, що ваша заява бере участь у конкурсному відборі. Із цим статусом нічого додатково робити вам не потрібно. Рекомендацію на зарахування на бюджет ви можете отримати максимум одну (з урахуванням конкурсного бала та виставлених пріоритетів).
Катерина,04.08.2024, 12:22
Оце сумно, що одну лише. І якщо я пів року провчусь, і піду, то далі на контракт або платити кошти, які по сумі як два роки контракту. Ну тобто дуже мало вибору і пространству для маневру :( важко в 17 шото важливе понять про таку важливу штуку як навчання, і далеко не на всі професії можна піти після аби чого з рочки зору прозорості і коштів для держави ну наче справді варіант хороший, але як для вступника дуже важко