ЄВІ можна перескласти під час спеціально організованої сесії

19 липня 2024ДжерелоНаказ МОН від 18.07.2024 № 1005
ЄВІ можна перескласти під час спеціально організованої сесії

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Роман,04.09.2024, 17:03
Скажіть будь-ласка чи передбачено ще якась кількість додаткових бюджетних місць в аспірантуру? Бо спецсесія ЄВІ в середині вересня а ВУЗи уже провели вступні екзамени.
Education.ua,05.09.2024, 11:29

Дати вступних іспитів в аспірантуру кожен заклад може встановлювати самостійно. Якщо заклади, які ви розглядаєте для вступу, вже провели вступні іспити та розподілили наявні бюджетні місця, то за результатами спецсесії в аспірантуру цього року ви зможете вступити на контракт, але на вечірню чи заочну форми, бо на денну форму в аспірантуру контрактників не набиратимуть цього року.

Жанна,03.09.2024, 23:13
Забули оплатити участь у спецсесіі Що робити?
Education.ua,04.09.2024, 10:13

Якщо ви не зробили оплату, тоді, на жаль, вашу реєстрацію скасовано й ви не зможете цього року складати цей іспит.  

Тетяна,26.08.2024, 19:22
Добрий день. Скажіть, будь ласка, до якого числа мають вже з'явитися в кабінеті вступника запрошення на спеціальну сесію? Дякую.
Education.ua,27.08.2024, 09:10

Запрошення на спецсесію розмістять у кабінетах вступників до 9 вересня 2024 року.

Анна,21.08.2024, 18:19
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можна вступити на бюджет на аспірантуру за результатами спец. сессії? Чи це тільки контракт?
Education.ua,23.08.2024, 08:46

Певно, що тільки контракт, адже здебільшого заклади проводять набір на бюджет раніше, ніж буде проведена спецсесія.

Валерія,12.08.2024, 18:57
Доброго дня! А якщо в основній сесії англійська мова – прохідний бал, а ТЗНК трохи не вистачило – можна у спецсесії здати лише ТЗНК, а результати з англійської мови надати із основної сесії?
Education.ua,13.08.2024, 09:53

Ні, ЄВІ — це комплексний іспит.

Oleg,12.08.2024, 18:38
А чи можливий вступ на аспірантуру у 2024р. на денну форму на бюджет за результами спецсесії ЄВІ 12-14 вересня?
Education.ua,13.08.2024, 09:13

Орієнтуйтесь на дати конкретного закладу, адже вони самостійно встановлюють терміни вступу до аспірантури.

Oleg,13.08.2024, 18:53
За Вашою порадою обдзвонив не один ВУЗ. В загальному, зарахування на бюджет на аспірантуру по ВУЗах відбувається з 1 по 11 вересня. А для спецсесії ЄВІ встановили дати 12-14 вересня. Та ще й результати ЄВІ оголосять аж 24 вересня. Виходить, що спецсесія це чергова фікція МОН для вступників на аспірантуру і, навіть, з покращеними результатами цьогоріч їм вже нічого не світить.
Віталій,07.08.2024, 13:02
З якої та по яку дату буде тривати набір в магістратуру за результатами спецсесії?
Education.ua,07.08.2024, 16:11

Оскільки спецсесія відбудеться у вересні, то із цими результатами ви зможете розраховувати на вступ під час додаткового набору на контракт, який може тривати до 31 жовтня. Точні дати ви зможете знайти в правилах конкретного закладу, адже університети встановлюють їх самостійно.

Oleg,06.08.2024, 16:51
А для вступу на аспірантуру цьогоріч спецсесія буде актуальна?
Education.ua,06.08.2024, 17:50

Так, спецсесія ЄВІ актуальна для вступників в аспірантуру.

Лариса,04.08.2024, 16:06
Чи будуть дійсні результати спеціальної сесії на наступний рік? Чи вони дійсні тільки для вступу цього року?
Education.ua,06.08.2024, 09:17

Чітку відповідь на це запитання ми зможемо дізнатися в Порядку прийому наступного року, адже саме цей документ визначає ключові правила вступної кампанії. За досвідом цієї вступної кампанії — приймають результати ЄВІ минулого року.

Юлія,02.08.2024, 13:46
Вітаю! Скажіть будь ласка, якщо цього річ при здачі ЄВІ Англійську мову не набрано потрібну кількість. А інший блок ТЗНК здано гарно. То з таким результатом ЄВІ вступити не можливо буде?
Education.ua,06.08.2024, 09:19

На жаль, ні, адже ЄВІ — це цілісний іспит, тож якщо не набрати порогові бали хоча б з одного блока, то вступати із цими результатами не вийде.

Олексій,25.07.2024, 16:57
Можливо буде після складання ЄВІ вибрати результати ( основної сесії чи спеціальної) при подачі на вступ?
Оксана,22.07.2024, 19:50
А якщо я набрала прохідний бал то як тоді бути?
Education.ua,23.07.2024, 09:54

Перескладання не обов'язкове, а лише за бажанням. Тобто ви маєте визначитися самостійно, чи потрібно вам перескладати ЄВІ, чи ні. Можливо, ваших балів, які ви отримали в основний період, вистачить для вступу.

Ольга,21.07.2024, 12:27
Це лише для вступу на контракт? Якщо я не склала Єві, не набрала прохідного балу, то можу повторно скласти знову, так?
Education.ua,22.07.2024, 10:38

Оскільки зарахування в магістратуру на бюджет відбудеться до 27 серпня, а спеціальна сесія ЄВІ запланована на вересень, то так, лише для вступу на контракт. 


Останні новини