Приписне для вступу 2024

24 листопада 2023
Приписне для вступу 2024

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Щесюль Владислав,03.08.2024, 18:22
Доброго дня. Скільки часу є у цьому році до подачі приписного свідоцтва до університету після підтвердження?
Education.ua,06.08.2024, 09:30

Військово-обліковий документ, зокрема приписне, потрібно подавати разом з іншими документами для зарахування в заклад. Терміни зарахування на бюджет — до 10 серпня. Якщо на контракт — кінцеву дату потрібно уточнити у своєму закладі, та це не пізніше 30 серпня.

Людмила,03.08.2024, 17:26
Підкажіть, будь ласка, якщо хлопець 17 років вступив на бюджет, універсітет вимагає надати приписне, хлопець за кордоном і виїхав коли йому ще не виповнилося 17 років і повернутися нема куди бо домівка на території бойових дій, то де взяти то приписне?
Education.ua,06.08.2024, 09:42

Для оформлення приписного потрібно приїхати в Україну. У вашому випадку це може бути інший більш менш безпечний регіон. Та радимо завчасно проконсультуватися щодо цього питання у відділі організаційного забезпечення та військової освіти директорату фахової передвищої, вищої освіти: (044) 481-32-61 (керівник Сергій Клим).

Ольга,29.07.2024, 16:55
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як отримати військово-обліковий документ хлопцю інваліду дитинства, який виїхав з зони бойових дій і знаходься закордоном?
Education.ua,29.07.2024, 18:22
Якщо хлопцю потрібно отримати перший військово-обліковий документ, тобто приписне, то тільки приїхати в Україну.
Олена,16.07.2024, 11:28
Якщо на момент вступу до університету немає 17 років, але виповниться у жовтні, чи є можливість вступу без приписного?
Education.ua,16.07.2024, 12:58

Навряд. Адже у статті 14 пункті 3 Закону Про військовий обов'язок і військову службуйдеться: «Щороку протягом січня - березня беруться на облік громадяни України чоловічої статі, яким у рік взяття на військовий облік виповнюється 17 років».

Олексій,09.07.2024, 15:35
Чи можна вступити до навчального закладу з документом з ЦНАПу або Резерв+ про оновлення даних? Чи все одно потрібно приписне?
Education.ua,10.07.2024, 09:53
Так, ви можете подати до приймальної комісії як паперову, так і електронну форму свого військово-облікового документа.
Ліза,06.07.2024, 04:36
Зараз не видають приписне, кажуть що шось там змінюється, розглядається, і в них зараз нема інструкцій, як то приписне видавати. Що робити, якщо вже треба буде подавати документи в вуз на зарахування, а приписне так і не видадуть?
Education.ua,08.07.2024, 13:05
Найближчим часом МОН має надати лист із роз'ясненням щодо військово-облікових документів при вступі. Стежте за нашими новинами — ми розкажемо про це. Поки при поданні заяв на вступ ці документи не потрібні.
Микола,18.06.2024, 12:52
Якщо мене відрахували, але я хочу оновити строк дії приписного, чи потрібна мені якась довідка про відрахування з університету?
Education.ua,18.06.2024, 13:18
Якщо ви зараз ніде не навчаєтесь, тобто не маєте статусу здобувача освіти, то для оновлення свого посвідчення про приписку до призовної дільниці вам не потрібна довідка з університету.
Тарас,22.05.2024, 11:58
Якщо приписне загублене, як його відновити?
Education.ua,28.05.2024, 18:42
Вам потрібно звернутися до ТЦК та поновити там
Аля,06.04.2024, 16:46
А якщо вступати до коледжу, приписне теж потрібно, чи лише для вступу до ВУЗУ?
Наталія,22.03.2024, 08:46
Чи може школа видати документ про повну середню освіту без приписного?
Education.ua,26.03.2024, 11:02
Так, школа видає документи про освіту без приписного. Приписне потрібне, щоб втсупати до вищих навчальних закладів.

Останні новини