Стажери в компанії - хто кому винен? Ми повинні платити їм за те, що вони до нас прийшли, або вони повинні платити нам за те, що ми їх взяли

Стажери в компанії - хто кому винен? Ми повинні платити їм за те, що вони до нас прийшли, або вони повинні платити нам за те, що ми їх взяли

Взяли стажерів чи новачків на роботу. І за місяць, якщо не раніше, починають вимоги виставляти : «Платіть вищу зарплату, а то мене чекають в іншій компанії».

Або просто йдуть в понеділок по-англійськи, хоча ще в п’ятницю божились, що будуть працювати, і познайомились з ключовим клієнтом.


  • Хто ж винен, що студенти, недосвідчений персонал так доводять свої права: компанії, що дають багато свободи, чи рекрутери, що обіцяють захмарні зарплати?
  • Кому вигідно, коли персонал бігає з компанії в компанію?
  • Кому вигідно тримати працівника, який в попередній організації недоробив справи і не навчився, що мав навчитися, а вже одною ногою в іншій?
  • Хто повинен платити: компанія стажеру чи стажер компанії за стажування?

Запрошую вас 1 грудня 2011 з 19.00 до 20.00 в Інтернет-чат “Time online” на відкриту дискусію. Коментуйте, яка ситуація у вас, які питання вас цікавлять. Пропоную вирішити питання роботи зі стажерами вже 1 грудня.

Запитання приймаються за наступним лінком просто зараз:

http://www.bogushtime.com/trainer/Lyudmila_Bogush/conference_list/12/#submenu

Хто я? Міла Богуш-Данд – відомий бізнес-тренер, засновниця і власниця компаніїBogushTime, Жіночого клубуWoman’sTime, Ділового дискусійного клубу «Міцний горішок», авторка стильного планувальника «BogushBook», успішна дружина і мати, щаслива жінка.


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші статті в категорії Новини