Для чого потрібен бізнес-план
Перш ніж приступити до реалізації свого бізнес-проекту складіть план, у якому прописані етапи запуску та розрахунки витрат і ризиків. Це допоможе уникнути більшості помилок та швидше втілити в життя вашу ідею.
Якщо Ви маєте цікаву Бізнес-ідею і налаштовані на її втілення, варто підійти до цього процесу системно. Вам необхідний бізнес-план, який описує структуру проекту – від концепції до детальних розрахунків та оцінки ризиків. Потрібно розрахувати організаційний, фінансовий, виробничий та маркетинговий плани; провести аналіз галузі та своєї цільової аудиторії; правильно визначити свій потенціал та перспективні напрямки розвитку. Без фінансової освіти, самостійно зробити це буде важко. Найкращий варіант - освоїти процес бізнес-планування під керівництвом викладача, на курсах «Бізнес-план для start-up». Протягом навчання Ви зрозумієте як пов’язані між собою усі процеси та навчитеся проходити усі кроки та етапи створення і запуску власного бізнесу.
Правильно складений бізнес-план необхідний і у випадку, коли Ви плануєте залучити до проекту інвесторів, адже саме мовою цифр і розрахунків Ви зможете переконати вкласти кошти у реалізацію новітньої ідеї. А не просто цікавий, а й детально продуманий стартап завжди є привабливим для фінансистів.
Українські стартапи вже давно підкорюють світові ринки у найрізноманітніших напрямках та видах діяльності – від виробництва унікальних, автентичних виробів до розробки складних іт-технологій. Навіть зараз, під час війни, подекуди в екстремальних умовах, українські підприємці знаходять можливість генерувати нові продукти, виробляти, впроваджувати, вдосконалювати та дивувати.
Прикладом може бути остання технологічна виставка, яка проходила у січні в Лас-Вегасі - CES 2023, де було представлено 120 000 учасників з 173 країн світу. Серед них – і неймовірні українські стартапи:
- стартап Releaf Paper & Bags – екологічного спрямування, працює над створенням екологічно чистої паперової упаковки з опалого листя;
- стартап Nanit Robot створив робота, який розвиває креативність та інженерні навички у дітей та дорослих;
- G-Mak презентував охоронний пристрій;
- компанія i3 engineering представила нове рішення для автоматизації бізнесу;
- Rekava розробила біорозкладані продукти із використаної кавової гущі;
- OptySun впроваджує нову технологію очищення та знезараження води в будь-яких умовах;
- стартап від Knopka представляє автоматизовану медичну систему догляду за пацієнтами:
- Solar Plex – провів модернізацію сонячних панелей
- та інші цікаві ідеї.
А для Mobile World Congress 2023, конференції мобільної індустрії, яка відбудеться з 27 лютого по 2 березня цього року, вже відібрано 8 стартапів, які будуть представляти нашу країну. Це: розробник реклами на основі штучного інтелекту, новий інструмент управління фінансами для малого та середнього бізнесу, фешн-гра, додаток для безпечного зберігання, обміну та керування деперсоналізованих даних та ін.. суперсучасні технології.
https://trend-ua.club/biznes-plan-dla-startup.html
Отже, навіть у найскладніших умовах, українські стартапери продовжують дивувати та захоплювати світ.
Ви, також, можете поділитися з іншими своєю ідеєю!
З питаннями по навчанню, звертайтесь до менеджера "навчальної студії Тренд"
[відкрити контакти] - telegram, [відкрити контакти] - viber, [відкрити контакти]
Підвищити свій рівень фінансових знань Ви зможете на інших курсах напрямку Управління фінансами
Коментарі
Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.
Інші статті в категорії Project management, управління проектами Бізнес освіта, MBA Бізнес планування, аналітика