Як ми творчо плани складаємо
Плани тісно пов'язані зі здатністю до уяви. Її потрібно розвивати, в цьому ключ до успіху, щастя і про це на наших семінарах — як застосувати у житті метод управління подіями, та навчитися створювати своє майбутнє.
У цьому контексті розберемо пісеньку із «Бременських музик».
Але спочатку:
- Якими бувають особисті плани?
- Від чого залежить те, як ми їх складаємо?
- Що впливає на їхню реалізацію?
По-перше, особистий план буває на день, тиждень, місяць, три місяці, рік і т.д — на все життя. І якщо за термінами більш-менш зрозуміло, то з бажаннями, мріями та сміливістю, які потрібно в цей план закласти — як то не дуже))
По-друге, плани планують дві групи зацікавлених осіб. До першого типу належить більшість. Ці плани залежать від стимулів — сама я нічого особливо не планую, але якщо мене «простимулює» життя, то тоді я зреагую з підсвідомості (тобто з минулого, яке «знає все») і «спланую», що-небудь, відповідно із цими своїми бажаннями. Приклад із «Бременських»: тітонька спочатку зізнається в низькій самооцінці, кажуть, що я бяка-бука, тобто згодна з громадською думкою щодо цього, ну а що робити завтра?
Те саме, що й раніше, і що від неї чекають. Кинути карти (подивитися астрологічний прогноз, відкрити розумну книгу і прочитати рядок, що попався, і т.д) — знайти те, що простимулює. Ага, завтра багатий король повз їде, а я грошики люблю, який збіг))) Заодно зірки сказали, що з ранку можна постригтися, а ввечері сприятливі лазневі процедури… І ось готовий план на завтрашній день!
Другий тип — творчий, отже маєм на увазі якісь зусилля не просто розуму, а інтелекту і навіть розуму 😊 Ой, не питайте зараз «хіба це не одне й теж?» 😊 Одна з основних функцій розуму — уява, вона дуже допомагає скласти план)
Чого я хочу?
А чи потрібне мені це насправді?
Яким уявляю своє майбутнє?
Як я уявляю його реалізацію?
Чи зможу досягти наміченого чи сумніваюся?
Чи почуваюся гідною цієї мети?
Чи маю я волю і відповідальність за те, що намітила?
По-третє, сам план — це образ майбутнього життя) Мого, а потім, як наслідок, того життя, що навколо мене.
Отже, я беру відповідальність за своє життя, отже я лідер. А якщо лідер, то сам створюю своє майбутнє і уявляю свою реалізацію, прекрасну, світлу, корисну іншим.
І вже чийсь король з його власними коштами мені не потрібен. Я сам так зможу, і навіть краще)
Методи духовного розвитку, автор Сухов Григорій.
Старт курсу у Києві — вересень, 2022
Телефон для запису на курс: [відкрити контакти] , Галина
https://keyresource.com.ua/nashe-videne/
Коментарі
Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.
Інші статті в категорії Новини