25-26 вересня – круглий стіл будівництво: нові будівельні норми

Застосування нових ДБН у проектуванні та будівництві. Дозвільні документи. Авторський нагляд. Договори.
25-26 вересня в м. Києві відбудеться семінар за темою «БУДІВНИЦТВО в 2018-2019р. Застосування нових ДБН у проектуванні та будівництві (з 1 вересня 2018р). Контроль та нагляд: як уникнути проблем з ДАБІ. Практичне застосування змін у проектуванні, експертизі, експлуатації. Договірні відносини у будівництві».
З 1 вересня в Україні запроваджені нові будівельні норми, що кардинально змінюють порядок реалізації законодавства у сфері містобудування. Проблемні та практичні питання застосування нових ДБН та інших законодавчих новел у будівництві будуть предметом обговорення на семінарі з відомими експертами-практиками будівельної галузі.
Можливі формати участі:
25 вересня (1 день). Детальна програма та реєстрація >>>
25-26 вересня (2 дні). Детальна програма та реєстрація >>>
Спікери:
Берендєєва О. В. - перший заступник директора ДП «Укрдержбудекспертиза».
Сергієнко О. В. - екс-начальник Управління дозвільних процедур ДАБІ України.
Івлєва Н. П. – завідувач відділу ДП "ДЕРЖАВНИЙ НДІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ", судовий експерт з будівельно-технічної експертизи, к.е.н.
Павленко Д. М. - один з найкращих експертів-практиків в сфері нерухомості, директор аналітичного центру «Правовий захист БТІ», автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях.
Кононенко Т. Ю. – член-кореспондент Академії Будівництва України, експерт Інжинірингового Центру КНУБА, один з розробників ДСТУ.
Кисіль В. В. – один з найкращих юристів України в галузі будівництва та нерухомості (рекомендований міжнародним юридичним рейтингом The LEGAL 500 EMEA - 2014), адвокат, партнер, керівник практики будівництва та нерухомості ЮФ "КРD-Consulting". Фірма визнана лідером в сфері будівництва та нерухомості в Україні в 2016р.(за міжнародним рейтингом The LEGAL 500 EMEA-2016).
Представник - Мінрегіонбуду.
Питання до обговорення:
- Запровадження нового ДБН Б.2.2 - 12:2018 "Планування і забудова територій" - головного стандарту "будівельної Біблії". Особливості його застосування органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Порівняльний аналіз нового ДБН із старими будівельними нормами.
- Яким чином в Україні буде відбуватись будівництво з 1 вересня 2018р. Нові вимоги до об’єктів будівництва за новими будівельними нормами.
- Як добудувати об'єкти, що почали будуватись за старими нормами, а закінчуються за нормами нового ДБН і не відповідають їм. Що робити, якщо проектна документація не відповідає нормам нового ДБН.
- Хто і яким чином буде контролювати виконання нових будівельних норм.
- Навіщо потрібні ДБН, якщо є детальні плани території (ДПТ).
- Погодження відхилень від діючих ДБН. Проблемні питання. Ефективні альтернативні можливості їх вирішення.
- Новий дозвільний документ - Висновок з оцінки впливу на довкілля: порядок отримання повідомлення про заплановану діяльність, підготовка звіту, громадські обговорення. Повернення громадських слухань – чи стосується це реконструкції.
- Контроль та нагляд у будівництві. Розпилення повноважень між органами місцевого самоврядування та центральними органами. Хто здійснює контроль та реєстрацію? В яких випадках.
- Практика взаємовідносин суб’єктів містобудування з системою архбудконтролю та нагляду. Особливості порядку звернення. Що треба з’ясовувати кожного разу по дозвільним документам, коли потрібно здійснити дозвільні дії. Повідомлення на початок будівельних робіт – куди звертатись? Звернулись не туди = самобуд = знесення+штрафи, штрафи, штрафи…
- Повноваження інспекції.. Що робити якщо інспекція "грає" своїми правами.
- Практика проведення перевірок Право інспектора на вилучення конструктивних елементів з приводу відповідності стандартам. Ризики Замовника та Підрядника та можливості їх мінімізації.
- Як обмежити доступ "контролерів" на об'єкт будівництва.
- Процесуальні терміни при здійсненні дозвільних процедур. Проблеми розрахунку процесуальних строків. «Ваше питання вирішено, Вам відмовлено….» Як мінімізувати ризики щодо їх недотримання.
- Порядок отримання дозвільних документів для кожної групи об’єктів.
- Проблемні питання участі ліцензованих та сертифікованих виконавців в будівельних роботах. Ризики Замовника та можливості їх мінімізації.
- Авторський та технічний нагляд у будівництві. Останні зміни. Хто є автором проекту (ГІП, ГАП)? Проблемні питання авторських прав у будівництві. Як призначається особа авторського нагляду.
- Розмір пайового внеску та його розрахунок. Звільнення від сплати пайового внеску.
- Реконструкція та перепланування у будівництві: юридичні аспекти.
- Договірні відносини у будівництві.
Якщо у Вас є питання щодо семінару, телефонуйте: [відкрити контакти]
Ми відповімо на будь-яке Ваше запитання.
Долучайтесь до нас на FB щоб бути в курсі всіх професійних заходів
Найближчі події:
ТОВ та ТДВ. Нові можливості для бізнесу. Нові правила регулювання здійснення господарської діяльності у формі ТОВ та ТДВ.
25 вересня, Київ
Судовий процес (господарський, адміністративний, цивільний): стратегії та тактики. (акредитовано НААУ – 7 балів адвокатам)
28 вересня, Київ
Договірні відносини. Укладання, розірвання, виконання господарських договорів. Нова судова практика.
20—21 вересня, Київ
Земельні відносини. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування.
9—10 жовтня, Київ
Зовнішньоекономічна діяльність в 2018 - 2019 р. ЗЕД - КОНТРАКТИ: укладання, розірвання та виконання. Мінімізація ризиків та збитків. Особливості роботи з Китаєм, Канадою, країнами Південно-східної Азії та Євросоюзу. Вплив нових правил валютно-митного регулювання на виконання ЗЕД-контрактів.
11 жовтня, Київ
Коментарі
Невірно заповнені поля відзначені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваш коментар відправлений і буде доступний на сайті після перевірки адміністратором.
Інші статті в категорії Новини