Ще один привід вчити англійську!

Ще один привід вчити англійську!

Як навчитись розуміти англійський гумор і завжди виглядати достойно в різних ситуаціях.

Ось ще один привід вчити англійську мову до 1 квітня!

Кожен намагається вловити підступ в будь-якому русі і в кожному слові. Цей день перетворюється на справжнє свято для одних, і в повний кошмар для інших.

А чи траплялося Вам хоч раз в житті бути жертвою 1 квітневих жартів? Безумовно!

Але так чи багато ви знаєте про цей день?

Чи правда, що в усьому винен той самий англійський гумор?

На відміну від російського гумору, англійський характерний своєю грою слів. Звичайно часто ми будемо відчувати себе дурнями не через того, що над нами пожартували, а тому, що всі сміються, а ви стоїте і не можете зрозуміти коли ж все-таки сміятися. Ось чому іноземцям важко осягнути весь сенс англійських жартів, особливо якщо вони недостатньо добре володіють англійською мовою.

Ще один привід для того, щоб підвчити добре англійську, чи не так?)


Одне англійське повір'я пояснює походження недержавного, але всенародного свята введенням Григоріанського календаря. В Англії, як і у Франції, Новий рік був перенесений з 25 березня на 1 січня в кінці XVI століття.

Деякі люди за звичкою або через незнання вітали один одного з новорічними святами в період з 25 березня по 1 квітня стали об'єктами глузувань серед більш обізнаних співгромадян, отримавши прізвиська "першоквітневі риби" або "квітневі дурні". Чому риби? Тому що вони без праці ловляться на гачок.

Тепер ви розумієте чому англійський гумор такий тонкий?)

Якщо ви полюбляете жарти, то Вам просто необхідно добре вчити англійську і їхати в Шотландію. Там святкують День Дурня дві доби поспіль!

Отже, велика різноманітність англійських жартів не тільки підвищить вам настрій, але і змусить пишатися собою. Адже не так то й легко зрозуміти гумор англійців! А так ви будете почувати себе по-особливому)


Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Інші статті в категорії IT, програмування, розробка Переговори, риторика, ораторське мистецтво Саморозвиток