Як підтвердити вибір місця навчання: покрокова інструкція

28 липня 2023
Як підтвердити вибір місця навчання: покрокова інструкція

Залишити коментар
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Артем,09.08.2023, 17:26
Чи можна після підтвердження на бюджетну заочну форму навчання ще підтвердити вибір на контракт?
Альбіна,09.08.2023, 07:31
Чи потрібно мені підтверджувати вибір місця навчання, якщо я уже домовилась в університеті про контракт?
Наталія,06.08.2023, 07:59
Чому в списках абітурієнтів навпроти прізвища щодо підтвердження місця вибору навчання стоїть синя галочка в не зелена як в інших
Віка,05.08.2023, 12:22
Якщо я іду на платне і вже подала документи в університет, чи потрібний мені КЕП?
Education.ua,07.08.2023, 11:15
КЕП потрібен, щоб підтвердити вибір місця навчання та подати документи через електронний кабінет. Якщо ви подали документи очно, підписали договір на навчання та прийнятті на навчання, то ні.
Анна,04.08.2023, 22:43
Чому активні дії-не активні, як оформити і роздрукувати заяву?
Ганна,04.08.2023, 22:37
Підкажіть чи можу я пройти на бюджет по 2 пріоритету після того, як відмінила кеп з заяви на 1 пріоритеті?
Education.ua,07.08.2023, 11:13
На жаль, ні, тому що система пропонує лише 1 рекомендацію на бюджет — якщо ви відмовляєтесь від бюджетного місця в тому ЗВО, який пропонує система, то інше місце вам не запропонують. В інший ЗВО ви можете піти лише на контракт.
Олена,04.08.2023, 17:21
Добрий вечір. Скажіть будь ласка, чому не додасться другий файл заяви?
Education.ua,07.08.2023, 14:09
Файли необхідно об'єднати в один і підгрузити одним файлом.
Оксана,04.08.2023, 14:44
Якщо активні дії- не активні, то як підтвердити ?
каміла,03.08.2023, 20:01
чомусь не виходить оформити електронний підпис, можу я підтвердити вступ тільки у самому закладі, чи треба обов'язково продублювати це в єдебо ?
Education.ua,04.08.2023, 13:50
Спробуйте ще Дію.Підпис. Але якщо не виходить — зателефонуйте у приймальну комісію свого закладу та попередьте, що хочете підтвердити вибір місця очно у закладі. Вас зорієнтують, чи це можливо.
Карина,03.08.2023, 18:41
Добрий вечір! Якщо я перебуваю в окупації, чи можу я підтвердити місце навчання без КЕП (заявою)?
Education.ua,04.08.2023, 13:51
Так, вступники з тимчасово окупованих територій можуть підтвердити вибір місця за допомогою заяви без КЕП.
Євгенія,03.08.2023, 17:18
а якщо в коледжі кажуть, що вже не можна підтвердити місце навчання і пропонує контракт. А на сайті пишеться, що до 8.08.2023 можна підтверджувати, а база не пускає? що робити?
Education.ua,04.08.2023, 13:57
Вступники до коледжів мають інші терміни подачі заяв та підтвердження місця навчання: на основі 9 класів (базової середньої освіти / БСО) — зарахування на бюджет йшло до 31 липня, на основі 11 класів (повзної загальної середньої освіти / ПЗСО) — зарахування на бюджет буде з 11 по 19 серпня.
Василь,03.08.2023, 14:04
Після того як підтверджу місце навчання, то мені потрібно прийти в ЗВО, щоб подати документи?
Education.ua,04.08.2023, 14:26
Так, ви можете прийти в ЗВО особисто або подати сканкопії документів через електронний кабінет.
Education.ua,04.08.2023, 14:17
Після підтвердження вибору місця навчання, потрібно подати документи — сканкопії через електронний кабінет (на кожен документ накладається електронний підпис) або оригінали безпосередньо у закладі освіти. Тому ви можете прийти у ЗВО або зробити все дистанційно. Найближчим часом ми детально опишемо всю процедуру.
Софія,02.08.2023, 23:07
Як я можу відмінити своє підтвердження,якщо я вже подала документи в коледж і мене прийняли,але я йду в інший? Чи можу відмінити підтвердження?
Education.ua,04.08.2023, 14:01
Так, ви можете відмінити підтвердження. Та зверніть увагу, що якщо вам пропонували бюджетне місце, інше бюджетне місце за тим же освітнім рівнешм (коледж-коледж) ви не зможете отримати.
Ніка,03.08.2023, 10:50
Ні ,можна йти тільки туди , де тобі пропонують місце на бюджет
Ігор,02.08.2023, 13:19
Чи потрібно після підтвердження вибору місця навчання безпосередньо у ЗВО ще проводити якісь дії у електронному кабінеті? Чи вся інформація, заявата дата підтвердження завантажаться автоматично?
Education.ua,04.08.2023, 14:02
Приймальна комісія має змінити статус вашої заяви, тому вам не потрібно нічого робити. Але на всякий випадок, краще перепитати у приймальної комісії, чи змінять вони статус вашої заяви і чи потрібні ще якісь дії з вашого боку.
Оля,30.07.2023, 13:18
Якщо я живу напроти ЗВО, то чи можу я підтвердити вступ там? Що для цього потрібно, і які документи брати? Та в університет можна йти після статусу «рекомендовано…»?
Вова,31.07.2023, 22:17
Так, можна. Для цього потрібні документи для вступу (паспорт у формі книжечки або ІD-картка із реєстрацією місця проживання, для чоловіків - військово-обліковий документ, свідоцтво/атестат про здобуття повної загальної середньої освіти, сертифікат(и) ЗНО/НМТ) і 4 фото 3х4.